Житомирський національний агроекологічний університет 17 листопада відвідав випускник, а нині голова обласної ради, Володимир Ширма.

 

 Зокрема, він  зустрівся з ректором, проректорами, деканами, викладачами і студентами ВНЗ та, користуючись нагодою,  привітав їх зі святами.

Очільник депутатського корпусу Житомирської облради відзначив активну життєву позицію сучасної молоді та їхню невтомну енергію.

«Студентство – це завжди цвіт нації, її надія та опора. Саме за вами, за молодими спеціалістами агроуніверситету, майбутнє аграрної галузі області. Для держави наразі одним із головних пріоритетів є сільське господарство. Для того, щоб зберегти село, для створення нових робочих місць наступного року державою на підтримку фермерства в бюджеті буде передбачено 4 млрд грн. Це відкриває можливості для працевлаштування молодих спеціалістів, які вкрай необхідні аграрній галузі. Аби заохотити молодь області повертатися у нашу сільську місцевість і працювати там, затверджена обласна програма «Власний дім», завдяки якій молоді сім’ї можуть отримати безвідсотковий кредит на придбання житла. Хочу побажати вам завжди бути креативними, наполегливими та активними, і тоді ви зможете досягнути будь-якої вершини. Саме вам визначати соціальні, економічні та інтелектуальні пріоритети розвитку нашої області ідержави в цілому», – звернувся голова обласної ради до студентів.

Під час зустрічі Володимир Ширма розповів  присутнім про роботу обласної ради, депутатського корпусу, поділився своїми думками щодо децентралізації, освітньої та медичної реформи, відповів на запитання.

Також голова обласної ради вручив подяки викладачам ЖНАЕУ з нагоди Дня працівників сільського господарства, а кращим студентам – представникам різних факультетів, до Міжнародного дня студента.

 «Колектив університету висловлює щиру вдячність Володимиру Васильовичу та всьому депутатському корпусу Житомирської обласної ради за розуміння, допомогу та підтримку ініціатив університету, спрямованих на зміцнення системи освіти і науки в регіоні, розвиток економіки, соціальної сфери та екологічного руху на Житомирщині, – зауважив під час зустрічі ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, вручаючи подяку голові облради. – Вперше за останні кілька десятків років університет відчув реальну підтримку і допомогу, у тому числі й фінансову  від обласної влади, завдяки чому вдалося реалізувати ряд проектів щодо зміцнення матеріально-технічної бази університету, покращення умов навчання та проживання студентів».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання