У Житомирі 2 жовтня презентували оновлені склади волейбольних команд «Житичі-ЖНАЕУ» та «Полісся-ЖДУ» – учасників Суперліги України.

У заході взяли участь голова обласної ради, голова обласної федерації волейболу Володимир Ширма, заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук,   начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь та інші.

Відкриваючи презентацію, голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що це вперше в історії області, коли Житомирщина представлена у волейбольній Суперлізі України, та ще й не однією, а двома командами.

«Коли мене лише обрали головою обласної федерації волейболу, ми поставили завдання – відродити волейбол в області і повернути Житомирщині волейбольну славу. Але ніхто з нас навіть не думав, що це станеться так швидко – лише за пару років волейбол області піднявся на найвищі сходинки турнірної таблиці. За цей час було утворено жіночу та чоловічу команди, які стрімко включилися у волейбольну гонку і в найкоротші терміни досягли Суперліги. Це значний прорив. Зараз необхідно не лише втриматися на цьому рівні, а й прориватися ще далі. Більше того, ще три наші житомирські команди представлятимуть область у першій та другій лігах чемпіонату України з волейболу. Тому вважаю, що поступово ми все ж такі досягаємо нашої мети і відроджуємо волейбол. За ці три роки ми, фактично, побудували фундамент для майбутньої команди волейбольних майстрів Житомирщини», – сказав Володимир Ширма і подякував усім, хто у будь-який спосіб допомагає розвивати волейбол в нашій області.

Отож, на урочистому заході загалу були представлені три команди – дві чоловічих та одна жіноча, які гратимуть у першій та другій лігах чемпіонату України з волейболу:  

Волейбольний клуб «ЖИТИЧІ-ЖНАЕУ» – команда заснована у 2017 році, чемпіони України з волейболу серед жіночих команд Першої ліги сезону 2017–2018 рр., чемпіони України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018–2019 рр., учасники чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2019–2020 рр., учасники Кубку України сезону 2019–2020 рр., переможці турніру з волейболу на «Кубок Свободи» у місті Чернівці 2018 року.

Тренер команди – Сергій Терейковський.

Володимир Мірчев – капітан команди, догравальник;

Дмитро Кузьменко – ліберо;

Артем Омельченко – центральний блокуючий;

Микола Рудницький – центральний блокуючий;

Олег Антонюк – зв’язуючий;

Микита Лубан – догравальник;

Микола Куранов – зв’язуючий;

Роман Калатинець – зв’язуючий;

Олексій Петращук – догравальник;

Олександр Наложний – догравальник;

Володимир Остапенко – центральний блокуючий;

Анатолій Хваста – ліберо;

Артур Гандзій – діагональний;

Андрій Тупчій – діагональний.

Під час заходу Володимир Ширма відзначив кращих представників галузі та осіб, що надавали підтримку розвитку волейболу на Житомирщині. Зокрема, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан був нагороджений подякою за вагомий внесок у розвиток волейболу на Житомирщині, пропаганду здорового способу життя, активну участь в організації та проведенні фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів серед професійних команд та студентської молоді.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання