У рамках державного проєкту Міністерства інформаційної політики України «Бранці Кремля»  студенти Житомирського національного агроекологічного університету 10 жовтня зустрілися з Героєм України Володимиром Жемчуговим та координатором проєкту – Оленою Жемчуговою.

 

У заході до річниці трагічних подій на Сході України 2014–2015 років взяли участь студенти та викладачі  факультету обліку та фінансів, факультету економіки та менеджменту, агрономічного факультету та ін.

Під час зустрічі прозвучала хвилююча та змістовна автобіографічна розповідь  Володимира Жемчугова. Після неї відбувся активний діалог молоді з гостями, який завершився автограф-сесією.

 «Першочергове завдання нашого проєкту – це правдива розповідь для молодого покоління про початок війни на Сході, про події 2014–2015 років. Ми не хочемо, щоб в Україні мала місце будь-яка антиукраїнська пропаганда і,  навіть найменші її прояви не повинні мати вплив на хлопців та дівчат, які тільки стають на шлях дорослого життя. Тому ось вже рік ми спільно з працівниками Мінінформполітики України проводимо ці зустрічі, під час яких я розповідаю не вигадані історії, а те, що трапилося зі мною насправді», – відзначив Жемчугов.

 «Бранці Кремля» є проєктом від Міністерства інформаційної політики України та входить в освітні програми. В рамках проєкту сплановано низку зустрічей студентів  закладів вищої освіти з Героєм України Володимиром Жемчуговим та показ ролика документального фільму «Бранці Кремля», знятого на замовлення Міністерства інформаційної політики України. 

Житомир став 40-им містом, де реалізовують проєкт.  Нагадаємо, що Володимир Жемчугов – учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року він був організатором та активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив із важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями. Всі зустрічі з Героєм України проходять у форматі «відкритого мікрофону»: кожен студент  має змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання