У Житомирському національному агроекологічному університеті 7 грудня за підтримки ПМГ ПРООН/ГЕФ в Україні та ГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Житомирській області» пройшов перший обласний форум «Науково-практичні основи розвитку фермерського руху Житомирщини-2018».

Мета заход – обговорення таких питань, як земельна реформа – переваги та недоліки, створення та розвиток виробничих кооперативів як дієвого інструменту захисту прав виробників сільськогосподарської продукції, програми кредитування сільськогосподарських товаровиробників, недержавні форми підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом отримання та участі в грантових програмах, особливості впровадження агротуризму як одного з елементів бізнес-напрямку розвитку громад Житомирської області, розвиток та перспективи органічного сільського господарства в умовах Полісся України.

У форумі  взяли участь  понад 120 осіб, з яких 73 мають особисті селянські фермерські господарства або інші форми сільськогосподарських підприємств. Також серед учасників були ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор Людмила Романчук, представники громадських організацій  «Зелена Житомирщина», «Екологічне майбутнє», «Екологічна рівновага», «Школа екосервісу», члени правління об’єднаних територіальних громад, Фонд підтримки фермерів, науковці  та студенти  Житомирського національного агроекологічного університету.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Відео https://www.youtube.com/watch?v=u-jC6ah8U9U

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання