Сайт про економіку та фінанси в Україні Finance.ua розігрує грант на навчання у розмірі 18 000 гривень. Також за бажанням троє фіналістів конкурсу зможуть безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

Журі конкурсу: головний редактор сайту про фінанси Finance.ua; головний редактор сайту про фінанси Minfin com ua; представник банку “ПриватБанк”; представник української мікрофінансової організації “Швидко Займ”. представник Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній.

Розглядатимуться роботи студентів усіх українських  закладів вищої освіти з 1 по 5 курс, денного, заочного та вечірнього відділень. Початок прийому робіт – 2 вересня. Кінець прийому робіт – 1 листопада. Оголошення фіналістів – 15 листопада.

Більше про правила участі, основні вимоги та виграш – дізнайтеся на сайті Scholarship від Finance.ua - https://finance.ua/ua/scholarship.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури