Вже четвертий рік поспіль на території технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету влаштовують родинне свято – фестиваль «Берегиня Полісся. Свято з українським конем».  Його незмінна мета – підтримка дітей та молоді з інвалідністю та допомога в реабілітації.

Цьогоріч захід 22 вересня відвідали сотні житомирян та гостей міста. Зокрема,охочі  могли придбати прикраси та взуття ручної роботи,  сувенірну продукцію,  взяти участь у майстер-класах, конкурсах, квестах та  лотереях, посмакувати смачними наїдками та солодощами. Багато розваг було передбачено для дітей, серед яких особливо популярні – катання на конях та відвідини вольєра зі страусом, який мешкає у ЖНАЕУ.

На фестивалі діяла концертна сцена, де виступали творчі колективи та юні таланти, представляли колекцію дизайнерського вбрання тощо. Окрасою заходу стали показові виступи на конях, кінний театр, вогняне шоу.

Нагадаємо, що  фестиваль «Берегиня Полісся. Свято з українським конем» започаткували у 2015 році для інтеграції дітей та молоді з інвалідністю в суспільство, поширення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, популяризації українських традицій та здорового способу життя.  Організатор – ГО «Берегиня Полісся».

Відео https://www.youtube.com/watch?v=_0XlMY0pEyI