Протягом тижня наприкінці травня у Житомирському національному агроекологічному університеті проходили святкові заходи з нагоди Дня народження факультету обліку та фінансів.

Зокрема, у рамках відзначення 47-річчя факультету влаштували «Квест», «Брейн-ринг», гру «Хто зверху?», виставку грошей тощо.

Крім цього, студенти і викладачі факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ представили свої творчі роботи на виставці «Кольори натхнення», а також залишали свої вітання імениннику на «Паркані побажань».

Завершилося масштабне святкування концертом, де були представлені вокальні й танцювальні номери, поетичні постановки.

Колектив та студентів факультету обліку та фінансів з 47-м Днем народження привітали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, декан Максим Степура, завідувачі кафедр, викладачі.

«У нас і університет найкращий, і факультет обліку та фінансів – найкращий, бо тут працюють кваліфіковані викладачі, тут навчаються розумні і дуже творчі студенти, – звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Вітаю усі кафедри факультету, його керівництво та студентство з вашим і нашим святом. Цей факультет – на той час економічний, створили ще у 70-х роках минулого століття, але вже майже 50 років вам вдається йти в ногу з часом, готувати фахівців, які потрібні на сучасному ринку праці. Ви маєте надзвичайно давні традиції, пронизані історією, але ви не зупиняєтесь, щоденно розвиваєтесь. Дякую за той настрій та атмосферу, які ви даруєте у ці святкові дні».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

ВІДЕО

 https://youtu.be/Btnm0M9hsQk

https://www.youtube.com/watch?v=VkS5_eVuGC0&app=desktop

https://www.youtube.com/watch?v=8YmOhshOxc4&app=desktop

https://www.youtube.com/watch?v=SC4IC6MHoyQ&feature=share

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання