Раді повідомити, що студентам кафедри Правознавства під керівництвом к.ю.н., доцента Німко О. Б. та к.ю.н., доцента Бондарчук Н. В. випала нагода приєднатися до правової дослідницької групи - ELSA Kharkiv в галузі екологічного права на тему «Вплив діяльності теплових електростанцій і полігонів твердих побутових відходів на навколишнє середовище».

Наші студенти пройшли конкурсний відбір, і відтепер будуть поглиблено досліджувати правове регулювання вказаного питання.

Діяльність правової дослідницької групи буде здійснюватися протягом навчального року, після чого буде сформовано остаточний результат дослідження.

ELSA - Європейська Асоціація Студентів Права – є незалежною і неполітичною неурядовою неприбутковою міжнародною організацією. Її членами є студенти права і молоді правники. ELSA – це унікальна і постійно зростаюча мережа, що поєднує близько 30 000 молодих правників із більше ніж 200 університетів 42 країн Європи. Через свою діяльність та співпрацю з міжнародною спільнотою ELSA отримала спеціальний статус в кількох міжнародних організаціях: Спеціальний консультативний статус у Економічній і Соціальній Раді (ООН ЕКОСОР); Консультативний статус категорії «С» в ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО); Консультативний статус Комісії ООН з міжнародного торгового права (ЮНСІТРАЛ); Статус учасника у Раді Європі; Статус спостерігача у Всесвітній організації інтелектуальної власності; Договір про співпрацю з Комісаром ООН з прав біженців; Бенефіціарій грантів Європейської Комісії. Одним з актуальних аспектів життя сучасної молоді є отримання освіти. ELSA має на меті поширення досвіду навчання за кордоном. Програма навчання за кордоном дозволяє студентам пройти освітній курс у вузі іншої країни, стати учасником академічного обміну.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни