Студенти  І курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету разом з викладачем кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування  доцентом О.М. Климчик 20 листопада відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олега Ольжича.

 

 

Студентам розповіли про історію створення бібліотеки, ознайомили з її діяльністю та сучасною структурою. Першокурсники побували у відділі абонемента, відділі виробничої та краєзнавчої літератури, відділі нових бібліотечних технологій та багатьох інших. 

 

У відділі наукової інформації та бібліографії студентам розповіли, як знайти необхідну інформацію, використовуючи систематичну та тематичну картотеку, навчили правильно заповнювати листки читацьких вимог в традиційній та електронній формах. У відділі літератури з мистецтв студенти ознайомилися з акварельними роботами Житомирського художника Валерія Савенця, які наразі експонуються у бібліотеці.

 

У ресурсно-інформаційному центрі «Вікно в Америку» майбутнім екологам розповіли про різноманітні заходи: семінари, вікторини, фотовиставки, лекції та інші культурні заходи,  які надають можливість українцям вдосконалити знання англійської мови. 

 

Студенти мали унікальну можливість ознайомитися з раритетними виданнями та погортати книжки-малютки. Емоційні та незабутні враження студенти отримали, поспілкувавшись із співробітниками  сектору «Інклюзивний читальний зал», який відкрито у квітні 2013 року з метою надання людям з обмеженими фізичними можливості вільного доступу до інформації, сприяння їх соціальній адаптації. 

У рамках акції до зимових свят усіх студентів безкоштовно записали до бібліотеки.   

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання