У рамках навчально-виховних заходів для студентів Житомирського національного агроекологічного університету за участю старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Світлани Вітер  організували екскурсію у народний музей історії ремесел «Ремісничий двір».

 

Це музейний комплекс, що включає в себе копію старовинної кузні, гончарню, колекцію старовинного інструменту та предметів побуту, музей чеських ремесел і технологій, а також  музей дитячих іграшок. Загалом музейна колекція нараховує понад 20 тисяч експонатів, які представляють більше 120 різних ремесел. Є рідкісні та унікальні екземпляри. Багато з них залишаються в робочому стані та є можливість побачити їх у дії.

 

Засновник і директор музею Федір  Євтушенко провів захоплюючу екскурсію історії ремесел, показав найважчий інструмент музею – побудовану у 1890-х рр. п’ятитонну пилораму, двигун внутрішнього згоряння 1910 року, а також розповів, як його хобі – колекціонування, дало поштовх до створення великої експозиції. 

Студенти ЖНАЕУ ознайомились із широким різноманіттям ремісничого інструменту різних епох: сокири, паяльні лампи, склорізи, свердла, перукарські та кухонні прилади, знаряддя для пошиття одягу, музичні інструменти тощо. Особливою енергетикою та ностальгією вражає музей «Світ дитинства» з гумовими звірятами, пластмасовими ляльками, солдатиками, велосипедами та іншими іграшками, серед яких кожен присутній знаходив іграшки зі свого дитинства. У всіх експозиційних залах музею складається враження, ніби тут зупинився час.

Також студенти під час зустрічі мали змогу з’ясувати, як ведеться облік представлених у музеї експонатів, чи здійснюється їх інвентаризація, як поновлюється музейна колекція та інше.   

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання