Оглядову лекцію-екскурсію для студентів Житомирського національного агроекологічного університету спеціальності  «Право» влаштували 20 вересня  у Верховному суді.

 

Програма заходу передбачала знайомство студентів ЖНАЕУ з історією суду, становленням судової системи України у період з 1917–2017 рр. та роботою Верховного Суду на сучасному етапі, структурних підрозділів – Секретаріату суду, архіву, бібліотеки.

Студенти  побували в  Залі судових засідань. Окрім того, ознайомилися з історією Кловського палацу – пам’яткою архітектури 18 ст. 

 Цього ж дня студенти агроуніверситету відвідали комплекс «Межигір’я», що розташований на правому березі річки Дніпро. Молодь   ознайомилися з ландшафтною структурою місцевості, в якій є зоопарк, ліс, кілька озер, побачили головну споруду в резиденції – «клубний будинок», який також називають «об'єкт Хонка», біля якого розкинувся парк з декоративними рослинами і штучними водоймами.

Екскурсія відбулася за сприяння проректора з виховної роботи соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Івана Мартинчука, завідувача кафедри правознавства  Руслани Ляшенко,  Ірини Прокопенко   та голови профкому студентів  Олександра Лопатюка.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання