Студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за спеціальністю «Право» 8 листопада відвідали Верховну Раду України, а також зустрілися із нардепом,  головою ВРУ  2002–2006 рр. та 2008–2012 рр. Володимиром Литвином.

Під час зустрічі зі студентами ЖНАЕУ Володимир Литвин зробив акцент на сучасному етапі розвитку української держави та розповів молоді про власний депутатський та управлінський досвід, стан та перспективи розвитку української науки й освіти.

Він зауважив, що наразі молодь відіграє значну роль у процесі розвитку держави, особливо на сучасному етапі. На його думку, студенти є інтелектуальною, політичною та діловою елітою, надією та гордістю країни. Саме від їх наполегливості та професійності залежить увага світової спільноти до України.

Депутат підкреслив, що отримання професійної освіти є запорукою успішної кар’єри.

«Я переконаний, що людина з гарною освітою завжди знайде собі місце в українській державі», – додав народний депутат Литвин і  побажав студентам здоров’я та нестримної жаги до знань. – Вивчайте історію свого роду, не відрікайтеся від отчого дому та малої Батьківщини. Несіть відповідальність за свої дії та свою сім’ю. Обирайте людей, на яких хочете рівнятися, шукайте наставників, але спочатку визначте мету свого життя».

Окрім цього, для студентів напрямку підготовки «Право» була проведена оглядова екскурсія-лекція. Програма заходу передбачала знайомство студентів з історією, повноваженнями і діяльністю Верховної Ради, роботою структурних підрозділів Секретаріату Верховної Ради. Також студенти відвідали зал засідань Верховної Ради.

Екскурсія відбулася за сприяння керівництва ЖНАЕУ, викладачів факультету екології і права та профкому студентів.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни