Студенти факультету інженерії та енергетики спеціалізації «Інженерія в технічному сервісі» спеціальності «Агроінженерія» разом з викладачами Житомирського національного агроекологічного університету  23 жовтня  здійснили екскурсію на ПАТ "Житомир-авто", що входить до складу Корпорації "УкрАвто", яка є сучасним, модернізованим автосервісним підприємством європейського рівня.

ПАТ "Житомир-авто" є найбільшим автомобільним дилером в Житомирській області: OPEL, CHEVROLET, ЗАЗ, KIA, CHERY, LADA, TATA, JAC, I – VAN, основні напрями діяльності якого – сервісне та гарантійне обслуговування автомобілів, поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Учасники екскурсії під час зустрічі ознайомилися з пропозиціями виставкового автомобільного салону, а також із структурою та специфікою роботи авторемонтного підприємства. Студенти в ремонтних майстернях спостерігали за роботою професійних механіків високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування і ремонту автомобілів.

Студенти та викладачі ЖНАЕУ висловлюють особливу подяку генеральному директору Деркачу Олегу Валентиновичу за надану можливість ознайомитися детально з діяльністю та технологічними процесами авторемонтного підприємства України ПАТ "Житомир-авто". У всіх залишилися надзвичайні враження від побаченого та почутого під час екскурсії.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету