Студенти факультету інженерії та енергетики спеціалізації «Інженерія в технічному сервісі» спеціальності «Агроінженерія» разом з викладачами Житомирського національного агроекологічного університету  23 жовтня  здійснили екскурсію на ПАТ "Житомир-авто", що входить до складу Корпорації "УкрАвто", яка є сучасним, модернізованим автосервісним підприємством європейського рівня.

 

ПАТ "Житомир-авто" є найбільшим автомобільним дилером в Житомирській області: OPEL, CHEVROLET, ЗАЗ, KIA, CHERY, LADA, TATA, JAC, I – VAN, основні напрями діяльності якого – сервісне та гарантійне обслуговування автомобілів, поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Учасники екскурсії під час зустрічі ознайомилися з пропозиціями виставкового автомобільного салону, а також із структурою та специфікою роботи авторемонтного підприємства. Студенти в ремонтних майстернях спостерігали за роботою професійних механіків високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування і ремонту автомобілів.

Студенти та викладачі ЖНАЕУ висловлюють особливу подяку генеральному директору Деркачу Олегу Валентиновичу за надану можливість ознайомитися детально з діяльністю та технологічними процесами авторемонтного підприємства України ПАТ "Житомир-авто". У всіх залишилися надзвичайні враження від побаченого та почутого під час екскурсії.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання