Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» разом з викладачами кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Житомирського національного агроекологічного університету здійснили екскурсію на Вінницьку кондитерську фабрику Кондитерської Корпорації «Рошен».

Cтуденти та викладачі відвідали безпосередньо виробничий процес у декількох цехах, ознайомилися з технологічним процесом, побачили інноваційні технології виробництва цукерок.

Крім того, вони мали можливість прогулятися вулицями й площами Вінниці та ознайомитися з історією Вінницького краю, відвідавши ставку Гітлера «Вервольф» – один із декількох спеціально обладнаних пунктів, з яких Гітлер зі своїм штабом керував військовими операціями під час Великої Вітчизняної війни.

У всіх залишилися надзвичайні враження від побаченого та почутого під час екскурсії!