В рамках співпраці Житомирського національного агроекологічного університету та Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 11 квітня 2017 року студенти факультету екології і права напряму підготовки «Технології захисту навколишнього середовища» І року магістратури Александрович С., Ігнатенко Є., Маскевич В., Тарасов М. з куратором групи доцентом Матковською С. І., за сприяння декана факультету Данкевича Є. М., взяли участь в екологічній акції з благоустрою території  Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді при Житомирській обласній раді. Роботи проводилися в рамках договору про співробітництво.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни