Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний День Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй.  

 

В рамках заходів, присвячених до Дня Миру 21 вересня на базі народознавчого комплексу ЖНАЕУ «Старожитності українського села» викладачами кафедри суспільних наук зі студентами 2 курсу факультету обліку та фінансів був проведений круглий стіл на тему «Формування толерантності у мультикультурному світі». Старший викладач Мельничук В.В. та асистент Михайлова Т.І. ознайомили студентів з історією свята та традиціями, які з ним пов’язані.

Учасниками круглого столу було наголошено на те, що люди всіх поколінь, в усіх регіонах світу демонструють силу солідарності, об`єднуючись заради досягнення спільної мети – толерантності, поваги людської гідності і дотримання прав людини. Ця потужна сила здатна побудувати мирне і демократичне майбутнє. Важливо не залишатися осторонь, адже цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього!

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання