Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний День Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй.  

 

В рамках заходів, присвячених до Дня Миру 21 вересня на базі народознавчого комплексу ЖНАЕУ «Старожитності українського села» викладачами кафедри суспільних наук зі студентами 2 курсу факультету обліку та фінансів був проведений круглий стіл на тему «Формування толерантності у мультикультурному світі». Старший викладач Мельничук В.В. та асистент Михайлова Т.І. ознайомили студентів з історією свята та традиціями, які з ним пов’язані.

Учасниками круглого столу було наголошено на те, що люди всіх поколінь, в усіх регіонах світу демонструють силу солідарності, об`єднуючись заради досягнення спільної мети – толерантності, поваги людської гідності і дотримання прав людини. Ця потужна сила здатна побудувати мирне і демократичне майбутнє. Важливо не залишатися осторонь, адже цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього!


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання