Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Ірина Литвинчук за результатами складання кваліфікаційного іспиту  отримала сертифікат Інституту європейської політики (Institut für Europäische Politik, http://iep-berlin.de/ 

про завершення навчального курсу "CiSEP_Level B_Intellectual property" та запрошення взяти участь у серії  навчальних та бізнес-зустрічей у Німеччині з менеджерами провідних європейських інституцій, що опікуються політикою ЄС у сфері інтелектуальної власності. Навчальний курс тривав протягом грудня 2017 - березня 2018 рр. та зосереджувався на аспектах імплементації глави 9 «Інтелектуальна власність» Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським союзом в частині Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ).


Крім того, керівництво Інституту європейської політики погодило кандидатуру Ірини Литвинчук для участі у 8-місячній програмі підготовки тренерів з проектного менеджменту "Level C Training-The-Trainer on EU Project Cycle Management", яка стартуватиме наприкінці квітня 2018 р. Відбір учасників проводився на конкурсних засадах.

Витрати за зазначеними програмами фінансуються Федеральним офісом закордонних справ Німеччини.


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання