Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Ірина Литвинчук за результатами складання кваліфікаційного іспиту  отримала сертифікат Інституту європейської політики (Institut für Europäische Politik, http://iep-berlin.de/ 

про завершення навчального курсу "CiSEP_Level B_Intellectual property" та запрошення взяти участь у серії  навчальних та бізнес-зустрічей у Німеччині з менеджерами провідних європейських інституцій, що опікуються політикою ЄС у сфері інтелектуальної власності. Навчальний курс тривав протягом грудня 2017 - березня 2018 рр. та зосереджувався на аспектах імплементації глави 9 «Інтелектуальна власність» Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським союзом в частині Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ).


Крім того, керівництво Інституту європейської політики погодило кандидатуру Ірини Литвинчук для участі у 8-місячній програмі підготовки тренерів з проектного менеджменту "Level C Training-The-Trainer on EU Project Cycle Management", яка стартуватиме наприкінці квітня 2018 р. Відбір учасників проводився на конкурсних засадах.

Витрати за зазначеними програмами фінансуються Федеральним офісом закордонних справ Німеччини.

Корисні посилання