Компанія Bookmate пропонує доступ до однойменної повнотекстової електронної бібліотеки, яка налічує більше 3000 видань українською мовою, представлених для читання з дотриманням авторських прав.

Електронна бібліотека містить художню літературу, твори для дітей та юнацтва, а також видання про саморозвиток і психологію. Читати книги можна з ПК, смартфона або планшета. Доступ здійснюється у форматі підписки з використанням кодів доступу різної тривалості.

Для отримання тестового підключення необхідно надіслати на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лист з темою «Тест Bookmate» і прохання надати тестовий доступ, вказавши назву організації (Поліський національний університет) та контакти відправника. Після обробки повідомлення вам буде надісланий код доступу, дійсний 7 календарних днів з моменту активації.

Бажаємо успіхів та чекаємо саме твою заявку!

Рекламний буклет