Наказом Міністерства освіти і науки України від 3 березня 2020 року № 329 Житомирський національний агроекологічний університет перейменований у Поліський національний університет. Наразі завершуються юридичні процедури та проводиться оформлення відповідних документів, пов’язаних з перейменуванням університету.

У Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), до якої вступники подають заяви в електронній формі, поки ще вказано попередню назву закладу – Житомирський національний агроекологічний університет. Тому просимо усіх вступників в особистих електронних кабінетах при поданні заяви на вступ до університету обирати запис «Житомирський національний агроекологічний університет».

Усі вступники 2020 року після завершення навчання отримають відповідні дипломи Поліського національного університету !