До уваги абітурієнтів,

які мають право на зарахування до навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб в Житомирський національний агроекологічний університет!

Приймальна комісія університету повідомляє, що відповідно до Правил прийому ЖНАЕУ зарахування на навчання абітурієнтів закінчується в наступні терміни:

1. ОС «Бакалавр» (денна форма навчання), ОКР «Спеціаліст» (денна і заочна форми навчання), ОС «Магістр» (денна і заочна форми навчання) –

12 серпня 2016 р. о 12.00 годині.

1. ОС «Бакалавр» (заочна форма навчання) –

11 серпня 2016 р. о 12.00 годині.

Зарахування на навчання здійснюється за Вашою особистою згодою та наявності оригіналів документів.

Після закінчення визначених університетом термінів зарахування  претензії до Приймальної комісії з питань навчання в 2016 році

не приймаються.

Консультацію з питань вступу Ви можете отримати в технічних секретарів Приймальної комісії за місцем здачі Ваших документів.