У центральному корпусі Поліського національного університету 10 червня відбулася зустріч з представниками навчальних закладів Новогуйвинської ОТГ.  Ознайомитися з освітніми програмами, напрямами підготовки та спеціальностями, можливостями співпраці з університетом та отримати інформацію про особливості вступу прибула делегація на чолі з начальником відділу освіти Новогуйвинської громади Григорієм Сташенком.

Ректор університету розповів про можливості, які отримує кожен студент, а також поінформував присутніх про перспективи працевлаштування випускників.

“Ми зацікавлені, щоб випускники наших шкіл залишались у нас навчатись, щоб розвивати наш регіон. Для наших студентів відкривається багато можливостей і гарна технічна база є підтвердженням цього. Оновлені корпуси, аудиторії, навчально-практичні центри, сучасне обладнання.  Постійна підтримка студентів у їхньому розвитку та досягненнях. В університеті успішно діють 8 факультетів та навчаються понад 6 тисяч студентів. Крім того, є два структурних підрозділи: Будівельний коледж в місті Житомирі та технікум землевпорядкування в селищі Ярунь. На базі університету діють ветеринарна клініка, центр кінології, тепличне господарство, навчальна пасіка, контактний зоопарк, дослідне поле. Співпрацюємо з підприємствами, створюємо спільні лабораторії,  де проводять навчання  і студентів, і перепідготовку вже діючих фахівців. Загалом  ми готуємо студентів у напрямку 30 спеціальностей”, – сказав Олег Скидан.

Про умови вступу до університету розповів гостям керівник приймальної комісії. Крім того, відбулися зустрічі з деканами та представниками факультетів, де присутні могли дізнатися про історію та структуру окремих факультетів, специфіку вступу, особливості та переваги навчання.

Цей університет з багатими традиціями і яскравою історією. Цей вищий навчальний заклад відчиняє двері всім охочим. Ми чекаємо кожного студента, щоб разом могли розвиватися та зростати. Щоб розпочати вибір спеціальності, пропонуємо  зайти на  офіційний сайт  https://polissiauniver.edu.ua/ і визначитися з тим, яку професію хочете обрати”, – підсумував проректор Іван Мартинчук.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК