23  листопада на базі факультету лісового господарства ЖНАЕУ була проведена  ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів і молодих вчених, що присвячена 15-річчю із дня заснування факультету лісового господарства. Участь у конференції взяли понад 170 учасників із 17 навчальних закладів та наукових установ України.

На  засіданнях були представлені дуже цікаві доповіді різних напрямків галузей лісового та садово-паркового господарства. Не обійшли уваги присутніх доповіді по лісозахисту, агролісівництву, декоративному розсадництву, санітарно-оздоровчих заходах, збереженню лісового біорізноманіття. Усі доповіді викликали цікавість як у студентів, так і молодих вчених, про що свідчить величезна кількість заданих запитань. Особливий інтерес викликала доповідь по лісозахисту, яку презентував директор ДСЛП «Вінниця-лісозахист» В.В.  Чудак. В результаті обговорення, що тривало майже півгодини, були дані ґрунтовні і аргументовані роз’яснення по надзвичайно актуальній проблемі всихання сосни. Дуже яскравими видалися також доповіді по тематиці садово-паркового господарства, мисливствознавства та лісовій меліорації, які презентували студенти і молоді вчені Національного університету біоресурсів та природокористування (НУБіП, м. Київ),  Національного лісотехнічного університету (НЛТУ, м. Львів) та студенти і аспіранти нашого університету.

Окрема подяка представникам делегацій: від НуБіП – голові ради молодих вчених ННІ лісового і садово-паркового господарства Г.О. Лобченко;  НЛТУ -   проф. кафедри лісової таксації та лісовпорядкування Г.Г. Гринику,  доценту кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології І.В. Шукелю.

Заступник декана з наукової роботи факультету лісового господарства Сірук Ю.В.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни