На кафедрі психології факультету права, публічного управління та національної безпеки Поліського національного університету з 14 по 17 вереснявідбулися Дні Психології. Першій річниці роботи кафедри було присвячене масштабне святкування, яке відмічали низкою заходів.

В перший день свята говорили про те, що було зроблено за час діяльності кафедри в університеті, ділилися планами та подальшими перспективами, а також презентували бібліотеку професора Gregory Z. Bedny, люб'язно подаровану кафедрі дружиною Inna Bedny.

Завдяки Zoom навіть відстань не перешкода: прямо зі США з перших уст рідних гості свята дізналися про те, яким був Григорій Захарович, як наполегливо працював і чим дорожив.

В рамках святкування Днів Психології відбулась презентація англомовного видання монографії "The Development of Empathy" Лариси Журавльової та Олексія Чебикіна. Впродовж презентації говорили про вміння "чути серцем" інших людей, про різноманіття способів переживати емоції Іншого, ділилися науковою глибиною поняття "емпатії".

Також актуальним та важливим видались Польські студії. Говорили про можливості міжнародного стажування для студентів та молодих науковців, обговорювали перспективи співпраці із громадськими організаціями, які здійснюють підтримку та організацію таких виїздів за кордон. Гостею заходу стала Валентина Юсупова – голова Студентського польського клубу. Разом, підсумували зроблене раніше, учасники стажувань поділилися своїм досвідом участі в різних міжнародних проєктах, окреслили перспективи подальшої співпраці.

Завершальним акордом свята став майстер-клас від Інни Кирильчук про знаходження своїх ролей у взаємодії зі світом. Підтримуюча, зберігаюча і глибока робота з учасниками від майстра своєї справи.

Дякуємо усім, хто був поряд та підтримував впродовж Днів Психології та усього року!

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс