Житомирський національний агроекологічний університет запрошує  21 квітня   відвідати локацію  ВНЗ у  рамках проекту «ScientificFun – Наукові пікніки в Україні».

 

Юні й допитливі дослідники матимуть змогу взяти участь у інтерактивних експериментах еколого-натуралістичного спрямування, а також з інженерії та робототехніки.

Науковці  ЖНАЕУ розкриють таємниці акваріумістики, ландшафтного дизайну, міського фермерства, апікультури та проектування й використання роботів.

Цікаві й корисні досліди та демонстрації від Житомирського національного агроекологічного університету чекатимуть на Вас за адресою: вул. Михайлівська, 7 (біля Лялькового театру) з 1200 до 1500.

«Проект «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні» – це інтерактивні експерименти для всіх зацікавлених у бажанні підвищувати свій освітній та науковий рівні. Наші експериментатори –  це молоді, а деколи зовсім юні спеціалісти, науковці, ентузіасти, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках ми не подаємо теорію, а захоплюємо, розкриваємо таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки», – розповідають організатори.

Нагадаємо, що перші «Наукові пікніки» в Житомирі проходили у жовтні 2017 року на базі агроекологічного університету. Тоді для відвідувачів було представлено понад 20 майданчиків.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання