Майже 40 студентів-першокурсників факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету днями відвідали  Верховну Раду України.

Екскурсія відбувся за сприяння народного депутата України Борислава Розенблата.

«До нас звернулись викладачі ЖНАЕУ з пропозицією допомогти в організації екскурсії до Верховної Ради. Ми погодились, адже вже проводили подібні заходи для школярів, а тут виникла ініціатива студентів і викладачів Житомирського ВНЗ. Тому ми вирішили, що для них цікавіше буде побувати у стінах Ради під час пленарного тижня, аби студенти не просто походили пустими коридорами, а і своїми очима побачили, як тут все влаштовано, як відбуваються засідання і голосування. Приємно, що екскурсія студентам сподобалася», – розповіла Тетяна Шмерего, помічник народного депутата Борислава Розенблата.

Під час екскурсії студенти побували в кулуарах і сесійній залі Верховної Ради та поспілкувались особисто із нардепом Бориславом Розенблатом.

«Важливо, що майбутні правозахисники цікавляться роботою законодавчих органів влади. Житомирські студенти-першокурсники здобувають юридичну освіту у стінах агроекологічного університету і для них , як для майбутніх юристів ,такі екскурсії можуть бути цікавими, адже якраз у стінах Верховної Ради приймаються важливі для нашої держави закони та рішення. Приємно, що студенти ставили багато запитань, які стосуються майбутнього розвитку України», – наголосив народний депутат України  Борислав Розенблат.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни