Майже 40 студентів-першокурсників факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету днями відвідали  Верховну Раду України. 

 Екскурсія відбувся за сприяння народного депутата України Борислава Розенблата.

«До нас звернулись викладачі ЖНАЕУ з пропозицією допомогти в організації екскурсії до Верховної Ради. Ми погодились, адже вже проводили подібні заходи для школярів, а тут виникла ініціатива студентів і викладачів Житомирського ВНЗ. Тому ми вирішили, що для них цікавіше буде побувати у стінах Ради під час пленарного тижня, аби студенти не просто походили пустими коридорами, а і своїми очима побачили, як тут все влаштовано, як відбуваються засідання і голосування. Приємно, що екскурсія студентам сподобалася», – розповіла Тетяна Шмерего, помічник народного депутата Борислава Розенблата.

Під час екскурсії студенти побували в кулуарах і сесійній залі Верховної Ради та поспілкувались особисто із нардепом Бориславом Розенблатом.   

«Важливо, що майбутні правозахисники цікавляться роботою законодавчих органів влади. Житомирські студенти-першокурсники здобувають юридичну освіту у стінах агроекологічного університету і для них , як для майбутніх юристів ,такі екскурсії можуть бути цікавими, адже якраз у стінах Верховної Ради приймаються важливі для нашої держави закони та рішення. Приємно, що студенти ставили багато запитань, які стосуються майбутнього розвитку України», – наголосив народний депутат України  Борислав Розенблат.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання