За ініціативи профкому студентів та студентської ради  у Житомирському національному агроекологічному університеті   21 лютого  провели  семінар-тренінг для студентського активу «Будь активним! Будь креативним!»


Присутніх на заході привітали   голова студентської ради  ЖНАЕУ Іван Дем'янчук та голова профкому студентів  навчального закладу  Олександр Лопатюк.

Серед спікерів семінару -  проректор з науково-педагогічної роботи, соціального та гуманітарного розвитку агроуніверситету,  депутат  міської ради Іван Мартинчук  та доцент кафедри маркетингу,  директор Центру кар'єрного розвитку та корпоративних зв'язків ЖНАЕУ Наталія  Степаненко.

Зокрема, Мартинчук розповідав про молодіжну політику,  громадську активність молоді,  співпрацю з молодіжними громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування, ділився власним досвідом. Він пояснив, яким чином можна розпочати   діяльність у сфері розвитку молодіжної політики, якими критеріями необхідно керуватися, як не боятись висловлювати свою думку щодо певної суспільної роботи, проблеми, тощо.

Студенти підтримали озвучену ним ідею,    що розвиток суспільства починається з саморозвитку та самоствердження кожного громадянина.

Наталія  Степаненко  виступила із темою «Психологія лідерства. Як створити команду», акцентуючи на тому,  що справжній лідер повинен брати на себе відповідальність за роботу усієї команди, а також мати повагу та підтримку.

На завершення  тренінгу провели декілька ігрових вправ на тімбілдінг,  завдяки яким студенти дізналися більше  про розвиток  своїх комунікативних навичок, вчилися  шукати із командою  вихід   із заплутаних ситуацій, ставали лідерами.

За словами організаторів, такі заходи у ЖНАЕУ проводитимуть й надалі, аби стимулювати молодь, мати можливість співпрацювати з ними, реалізовувати цікаві і потрібні  проекти у навчальному закладі та місті спільно

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання