За ініціативи начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександра Грабара та завідувача кафедри правознавства Житомирського національного агроекологічного університету Руслани Ляшенко 12 травня 2017 року для студентів 4 курсу спеціальності «Правознавство» було організовано «День відкритих дверей» у Головному територіальному управлінні юстиції.

Зі студентською молоддю зустрічалися  керівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції – начальник відділу кадрової роботи та державної служби Лариса Сапацінська, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Тетяна Козирєва, начальник відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Олексій Невмержицький.

Під час зустрічі з фахівцями Головного територіального управління юстиції студенти ЖНАЕУ ознайомилися з організацією роботи даного органу, відвідали зали реєстрації шлюбу, архів.

 Спілкуючись з представниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану, майбутні правники дізналися про функції даного органу, специфіку його роботи, а також пілотний проект Кабінету Міністрів України «Шлюб за добу».

Представник Управління державної виконавчої служби розповів студентам про особливості професії державного виконавця, зміни у законодавстві та запросив їх взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад держаних службовців ДВС.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання