За сприяння проректора з науково-педагогічної роботи, соціального та гуманітарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Мартинчука Івана Володимировича для студентів факультету обліку та фінансів освітнього ступеня «Магістр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» спеціальності «Облік і оподаткування» була організована зустріч з ТОВ «ТК «Полісся-Продукт».

Компанія за роки свого існування підтвердила репутацію надійного партнера. Підприємство піклується про наявність якісного товару на полицях магазинів усієї області, має розгалужену систему оптової та роздрібної торгівлі.  Девіз компанії  – «Краще навчити для себе працівника, ніж його перевчати».

Під час  зустрічі студенти  ЖНАЕУ спілкувалися з керівництвом компанії: Президентом ТОВ «ТК «Полісся-Продукт», депутатом Житомирської міської ради, членом наглядової ради ЖНАЕУ Олександром Івановичем Раковичем, головним бухгалтером, юристом  та завідувачами складів.

Проте основний акцент  було поставлено на організацію та порядок ведення бухгалтерського обліку і складання звітності на підприємстві. Студентів цікавив більше практичний досвід використання теоретичних знань, що очевидним було при спілкуванні з головним бухгалтером щодо застосування програмного продукту «1С:Бухгалтерія».

Крім того, студентам ЖНАЕУ  показали склади зберігання та транспортування товарів до споживача.