З метою забезпечення реалізації системи тренінгів у навчальному процесі на всіх стадіях підготовки фахівців з менеджменту, викладачі кафедри менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука Зелінська А.М., Присяжнюк О.Ф., Бездітко О.Є. спільно зі спеціалістами ТОВ «Вівад 09» 16 жовтня   провели комплексне практичне заняття для студентів Житомирського національного агроекологічного університету. 

 

ТОВ «Вівад 09» – одне з найпотужніших деревообробних підприємств України, де використовується безвідходна система виробництва.

У рамках тренінгу з операційного менеджменту студенти спеціальності «Менеджмент» ознайомилися з повним виробничим циклом та особливостями управління ним. Особливо зацікавили учасників  критичні точки виробництва, контролюючи які менеджери мають змогу удосконалити якість кінцевої продукції. 

Тренінг з техніки адміністративної роботи дозволив сформувати у студентів ЖНАЕУ  практичні навички щодо застосування сучасних засобів, способів та впливів в адмініструванні. Враховуючи орієнтовану переважно на експорт діяльність підприємства та значну кількість працюючих, досить важливу роль відіграють такі компоненти техніки адміністративної роботи, як переговорний процес, врахування соціально-психологічних характеристик персоналу та налагодження контактів із зовнішнім середовищем. При відвіданні офісу учасниками було відзначено високий рівень організаційної культури, комунікацій, ефективну роботи з документами та позитивний імідж підприємства (зокрема,  його постійну участь у доброчинній діяльності). 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання