Для студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Житомирського національного агроекологічного університету 9 жовтня  викладач Гонтар О. І. провів виїзне практичне заняття з рибництва по вилову риби на базі одного з рибогосподарських підприємств «Бровки-2» ФОП Стадника І .В.

У господарстві було проведено осінній спуск води та вилов товарної риби. На час приїзду студентів ЖНАЕУ вода в ставку була спущена до мінімально необхідного рівня.

Бригада рибаків за допомогою знаряддя для вилову риби – волока – проводила облов водойми, для цього були зведені крила волока та проводилося підтягування його до берега. Риба була вивантажена на човен для подальшого транспортування до місця її зберігання та накопичення.

Під час заняття студенти  ознайомилися з документами, необхідними для ведення господарювання на штучній водоймі (договір-оренди, дозвільні документи для спуску води у водоймі), з видами риб, які запускалися та вирощувались у ставку, нормами годівлі риби та інтенсивним і екстенсивним способами вирощування риби.

PIКК

гиф економика конкурс