Кафедра менеджменту організацій і адміністрування ім. М. П. Поліщука Житомирського національного агроекологічного університету, під керівництвом викладачів доц. к.е.н. Овдіюк О. М., доц. к.е.н. Копитової І. В. та доц. к.е.н. Присяжнюк О. Ф. організувала практичний тренінг для студентів першого і четвертого курсів денної форми навчання спеціальності «Менеджмент» на базі КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради.

Такий захід проводився  у рамках  навчального циклу «Особливості інформаційного забезпечення програмних компетентностей менеджерів».

Співробітники центру кваліфіковано ознайомили студентів ЖНАЕУ із сучасними інформаційними технологіями, які допомагають забезпечувати безпеку життєдіяльності  Житомира.

У той же час, вони  відзначили ще й  нагальні проблеми у роботі і подальші перспективи власного розвитку.

Студентам було цікаво дізнатися, як в місті цілодобово турбуються про  мешканців, допомагаючи їм у різних складних життєвих, аварійних ситуаціях, роз’яснюючи проблеми у житлово-комунальній сфері тощо.

Всі учасники екскурсії лишилися задоволеними від спілкування з фахівцями своєї справи і вдячні підприємствам міста, що вони так радо зустрічають студентів ЖНАЕУ.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс