У розрізі забезпечення реалізації системи тренінгів у навчальному процесі на всіх етапах підготовки фахівців з менеджменту, викладачі кафедри менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука  Бездітко О.Є., Лавриненко С.О. 24 жовтня спільно зі спеціалістами Державного архіву області провели комплексне практичне заняття для студентів Житомирського національного агроекологічного університету, спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

Державний архів Житомирської області є одним із найбільших серед обласних архівів України як за обсягом документальних матеріалів, так і за їх «географією». У фондах архіву зберігаються документи з історії не лише Житомирської, а й Рівненської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Київської, Вінницької областей, які входять до історичних регіонів Волині, Поділля та Київщини. Є також документи про населені пункти республіки Молдова, які містять винятково важливу інформацію із соціально-політичної історії нашої держави.

У рамках тренінгу з діловодства та документації,  менеджменту, операційного менеджменту студенти ознайомилися з основними поняттями архівної справи та документування, складання номенклатури та опису справ, актів про вилучення для знищення документів, процесами здійснення експертизи цінностей, ведення документообігу та особливостями управління ними.

Цікавим для присутніх було ознайомлення з наглядовою справою Житомирського національного агроекологічного університету та документами справи фонду.

Не менш важливим та корисним стало відвідування архівосховищ, де студенти мали можливість ознайомитись з умовами зберігання архівних документів, лабораторії – з процесами ремонту, реставрації та оновлення архівних справ, у секторі створення фонду користування – з обладнанням та виготовленням цифрових копій на архівні документи, обліку і видавання електронних файлів користувачам та дослідникам.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету