Кафедра менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука Житомирського національного агроекологічного університету, під керівництвом викладачів доц. к.е.н. Овдіюк О.М., доц. к.е.н. Копитової І.В. та доц. к.е.н. Присяжнюк О.Ф., організувала практичний тренінг для студентів спеціалізації «Менеджмент організацій і адміністрування» та спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» на базі ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ».

 

Студенти ЖНАЕУ ознайомилися з особливостями технології процесу з виробництва електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів, методами організації виробництва й організації праці на підприємстві.

Особливу цікавість становив досвід  ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ» у сфері управління персоналом, який увібрав в себе кращі здобутки західного менеджменту. Це дуже важливі знання для наших студентів, які вже завтра будуть розбудовувати вітчизняне виробництво.

Корисним для студентів практичний тренінг був і з точки зору майбутнього місця працевлаштування, адже житомиряни знають, що середня заробітна плата на цьому підприємстві є однією з найвищих.

Нагадаємо, що студенти ЖНАЕУ були на цьому підприємстві у квітні  в рамках практичного тренінгу «Економічне обґрунтування управлінських рішень».

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання