Про можливості та умови Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2 листопада  в Житомирському національному агроекологічному університеті студентам розповідали менеджер  проекту та стипендіат «Завтра.UA» Євгеній Шеремет,  координатор спільноти «Завтра.UA» Максим Нарбут.

 

Участь у заході також взяли проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ Людмила Романчук та доцент кафедри фінансів і кредиту ЖНАЕУ Лариса Недільська, студенти 3–6 курсів, на яких і розрахована Стипендіальна програма «Завтра.UA».

Зокрема, Недільська розповіла, що Житомирський національний агроекологічний університет партнером цієї стипендіальної програми є вже з 2013 року, а серед стипендіатів були представники ЖНАЕУ.

Нині ж студенти агроуніверситету знову мають можливість випробувати свої сили, подавши відповідні документи до 30 листопада, а далі – пройти усі етапи відбору.  Студенти ЖНАЕУ, які вирішать подати документи на участь у стипендіальній програмі, можуть звертатися за допомогою та консультаціями саме до Лариси Недільської.

Присутня на зустрічі стипендіатка програми 2015 року із Житомира Аліна Шиманська вважає, що понад 3000 стипендіатів програми «Завтра.UA» – це студентська та молодіжна еліта країни, бути частиною якої дуже почесно, відповідально, а головне – цікаво. Окрім того, що стипендіати постійно беруть участь у різноманітних заходах, зустрічах, тренінгах, вони також протягом року отримують щомісяця більше 1600 грн стипендії від Фонду Віктора Пінчука.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Найталановитішим  студентам  України надають фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створюють додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі незалежними фаховими експертами за результатами оцінки письмових анонімних робіт і під час проведення очних змагань. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Етапи конкурсу:

  1. Підготовчий етап (липень – жовтень 2017включає проведення інформаційно-роз’яснювальної  кампанії, оголошення про умови Конкурсу – 2017/18;  підписання договорів з новими ВНЗ – партнерами Стипендіальної програми «Завтра.UA» тощо.
  2. Прийом та реєстрація документів студентів 17 жовтня – 30 листопада 2017 року в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua
  3. 1-й тур (грудень 2017 року – лютий 2018 року)   включає обробку зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, а також обґрунтування наукової роботи.  
  4. 2-й тур (лютий 2018 – березень 2018 року) передбачає розгляд фаховими експертами конкурсних робіт студентів за принципом: кожну роботу незалежно оцінюють двоє фахових експертів. Роботи передаються експертам на перевірку без зазначення прізвища автора роботи, курсу та ВНЗ, в якому навчається конкурсант. Імена експертів, що проводять оцінку робіт, не розголошуються. Загальна оцінка за конкурсну роботу є сумою оцінок, виставлених двома експертами. В рамках цього туру також відбувається оцінювання наукової діяльності конкурсантів.
  5. 3-й тур (березень – квітень 2018 року) передбачає проведення очних одноденних змагань серед переможців 2-го туру конкурсу у декількох містах України (на базі ВНЗ – партнерів Програми). Мета очного етапу –  оцінювання особистісного потенціалу учасників Конкурсу. Оцінювання проводиться представниками Фонду й залученими експертами за окремо визначеною програмою. 
  6. Оголошення результатів конкурсу (травень 2018 року).

Порядок та  терміни подання документів

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua  з 17 жовтня до 30 листопада 2017 року включно та  завантажити електронний пакет  документів згідно з переліком.

Участь у Молодіжному форумі «Завтра.UA»

Під час заходу стипендіати відвідують командотворчі та проектні тренінги, розробляють соціальні та бізнес-проекти й презентують їх журі. Також студенти мають можливість долучитися до майстер-класів, послухати виступи видатних особистостей та поспілкуватись з ними.

Участь у публічних лекціях

Стипендіати регулярно відвідують лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів, які приїжджають в Україну на запрошення Фонду Віктора Пінчука. Студенти обговорюють з глобальними лідерами виклики, що стоять перед Україною та світом.

Участь у Форумі молодих лідерів в рамках Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

На Форумі молодих лідерів YES молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український професійний досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності. Близько 300 стипендіатів взяли участь у заході.

Форум – це дискусійний майданчик з провідними світовими та українськими політиками, бізнесменами та експертами.

Участь в молодіжних таборах

Стипендіати беруть участь у тематичних молодіжних таборах програми. Вже більше 700 студентів відвідали YOU Camp та Climate Change Camp.

Участь у тренінгах та майстер-класах

Фахівці з різних галузей та стипендіати «Завтра.UA» попередніх років проводять майстер-класи та тренінги для студентів, щоб допомогти їхньому майбутньому професійному розвитку. Вже понад 10 000 студентів отримали нові знання та навички на наших тематичних заходах.

Участь у партнерських проектах, фестивалях, конференціях та конкурсах

Участь у проектах компаній-партнерів: PinchukArtCentrе, EastOne, Interpipe, Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», Coca-Cola та інші.

Волонтерство

Стипендіати беруть участь у реалізації проектів Фонду Віктора Пінчука, YES, PinchukArtCentre та Фонду «АНТИСНІД». Щороку понад 50 стипендіатів отримують практичний досвід, що допомагає їм набути навички поведінки в робочих умовах

Розбудова мережі зв’язків

Стипендіати знайомляться з однодумцями з усіх регіонів України та стають членами спільноти «Завтра.UA»  Вони постійно підтримують один одного, запрошують на події, заходи, спільно розробляють проекти.

Підтримка стипендіатів

 • Фінансова: спеціальна стипендія та підтримка найцікавіших індивідуальних та колективних проектів й ініціатив.
 • Партнерська: підбір та налагодження зв’язків з потенційними партнерами проектів й ініціатив.
 • Експертна: отримання необхідних експертних консультацій.
 • Інформаційна: сприяння висвітленню досягнень стипендіатів.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання