Кафедра менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука Житомирського національного агроекологічного університету під керівництвом викладачів – доц. к.е.н. Овдіюк О.М., доц. к.е.н. Копитової І.В., ст. к.е.н. Місевича М.А. та к.е.н., доц. кафедри економіки та підприємництва Кільницької О.С. організувала практичний тренінг для студентів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» на КП «Водоканал».

 

Це підприємство, пройшовши шлях від невеликої водопровідної станції, стало сучасним водопровідно-каналізаційним господарством, узявши на озброєння передові вітчизняні і зарубіжні технології, власний досвід добре злагодженого колективу.

Для студентів  ЖНАЕУ цікавим було дізнатися про екологічні проблеми водних ресурсів Житомирщини і роль відвідуваного підприємства у їх розв’язанні. Фахівець-екскурсовод показала весь складний технологічний цикл очищення води на підприємстві і поділилася планами запровадження найближчим часом новітніх технологій, розроблених власними силами. Відвідувачів вразили відданість працівників своїй справі, їх відповідальність і вболівання за якість води, що поступає в наші домівки.

Подібні екскурсії не тільки збагачують  майбутніх фахівців цінними знаннями, вони дозволяють їм відчути дух справжньої професійної майстерності і повчитися любові до виконуваної роботи. Вони створюють підґрунтя для гордості за місто, в якому ми живемо, навчаємось і працюємо.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання