За сприяння «Суспільного мовника» український хіп-хопер та радіоведучий ХАС 24 жовтня  зустрівся із студентами Житомирського національного агроекологічного університету й прочитав лекцію на тему «Як інстинкт самозбереження заважає нам досягнути наших цілей». Зокрема, він поділився, що стати співаком мріяв з дитинства, особливо подобався реп. Батьки не перечили, але й  особливо не підтримували. Усього хлопець досягнув самотужки завдяки великому бажанню, зусиллям і роботі над собою. Часто на заваді ставав саме інстинкт самозбереження, а ще невпевненість у тому, що все вийде як запланував. Тепер має іншу амбітну ціль – через два роки зібрати стадіон на власному концерті у Львові.

 

Студенти ЖНАЕУ розповіли про своє розуміння слова «мрії», зізналися, чого прагнуть, про що мріють. 

Крім цього,  ХАС виконав одну зі своїх композицій та анонсував  сольний виступ у Житомирі 14 листопада у концертній залі Житомирської філії «Суспільного».

«Концерт ми приурочили до Дня студента, тож маємо поєднати молодіжне свято і сучасні напрямки співу, – каже менеджер філії Артур Самарцев. – Ми хочемо розповідати нашим слухачам та глядачам про молодих талановитих українців, які своїм прикладом доводять, що можна писати якісні українські пісні в різному стилі, що українська мова – багатогранна, що українське – то модно і круто».

У рамках зустрічі молодь ЖНАЕУ розповіла в інтерв’ю «UA: ЖИТОМИР» історії зі свого студентського життя та побуту, почути які можна буде згодом у ранковому шоу каналу.

Довідково: ХАС (Назар Хассан) брав участь у музичних проєктах Україна має талант, X–Фактор, Українська пісня. До початку сольної кар’єри заснував гурт «RIZUPS». Зараз ХАС готується до презентації свого третього сольного альбому «ДИКИЙ КАЧ», виступає на Всеукраїнських фестивалях, дає сольні концерти. Він перший український хіп-хопер, який у серпні 2019 року провів сольний стадіонний концерт. Команда українського хіп-хоп виконавця ХАСа продовж декількох років,  працює над тим, щоб український україномовний продукт був не лише конкурентноспроможним, а і модним серед молоді. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання