Під час практичного заняття з дисципліни «Етичні аспекти обліку та аудиту» студенти І курсу спеціальності «Облік і оподаткування» факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету відвідали музеї навчального закладу.

Зокрема, вони змогли ознайомитися з експозиціями музею ґрунтів та мінералів (тут зібрані зразки мінералів, гірських порід та профілі основних типів грунтів), лабораторії екології лісу, а також експонатами музею історії ЖНАЕУ.

Відповідний захід для них влаштували і провели доцент кафедри ґрунтознавства і землеробства Довбиш Л. Л., старший викладач кафедри екології лісу та меліорації Пазич В. М., бібліотекар читального залу наукової літератури Завадська Н. В.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс