У рамках школи "Агенти кліматичних змін", яка стартувала восени, на базі Житомирського національного агроекологічного університету пройшов  тренінг "Адаптація міст до змін клімату", який  зібрав   кліматичних активістів – вихованців Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, учнів місцевих  навчальних закладів, студентів факультету екології і права.

 З вітальним словом до  учасників заходу звернулися проректор  ЖНАЕУ Іван Мартинчук  та директор Центру кар'єрного розвитку та корпоративних зв'язків агроуніверситету Наталія Степаненко.

У рамках тренінгу директор ТОВ «КТ-Енергія»  Кирило Томляк розповів про мобільний додаток «Кліматичні краплі» та шкільний конкурс, у рамках якого провадиться навчання з питань змін клімату, еко-дружніх вчинків та проектів.

Викладач ЖНАЕУ Анастасія Лесь ознайомила учасників тренінгу із наслідками та адаптацією міст до кліматичних змін.

Студенти спеціальності «Право» розповіли присутнім про юридичні аспекти наслідків стихійних явищ.

«Мрія це перший крок до реалізації змін у наших містах. Особливо, якщо мріють діти – ті, хто, сподіваємося, будуть втілювати свої мрії та перетворювати наші міста на комфортний та дружній простір для життя, роботи і творчого розвитку. Наші молоді кліматичні активісти вчора демонстрували своє бачення міста майбутнього, міста, в якому вони хотіли б залишитися. Ми отримали потужний заряд натхнення та хочемо поділитися ним. Дякуємо нашим школярам за супер-малюнки», – відзначили організатори заходу у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання