У Житомирському національному агроекологічному університеті 12 та 13  квітня в рамках Днів відкритих дверей «Твоя професійна платформа» абітурієнти мали можливість відвідати екскурсії навчальним закладом, ознайомитися з матеріально-технічною базою, поспілкуватися з ректором, деканами й викладачами факультетів та отримати консультацію представників приймальної комісії щодо майбутнього вибору спеціальності.

Зокрема, задля цього у ЖНАЕУ облаштували 27 інтерактивних майданчиків  за різними напрямами з презентаціями та інформаційними матеріалами від фахівців-практиків, свої двері на кілька годин гостинно відкрили усі навчальні аудиторії, лабораторії та музеї агроуніверситету.

Також нинішні школярі могли брати участь у різних майстер-класах, експериментах і дослідженнях, виконувати цікаві завдання під час конкурсів.

Нагадаємо, що  на  8 факультетах  Житомирського національного агроекологічного університету (технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини) готують фахівців за 27 спеціальностями. Враховуючи темпи та рівень розвитку ЖНАЕУ,  він з агроекологічного стає класичним багатопрофільним закладом вищої освіти, який за кількістю студентів денної та заочної форм є найбільшим в регіоні – тут навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей, а це понад 7 тисяч студентів.

Житомирський національний агроекологічний університет  є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся  (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології, навчальна пасіка, навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медицини,   хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики.

На базі ЖНАЕУ функціонує Поліський центр органічного виробництва «Полісся Органік», проводиться ярмарок органічної продукції, Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека», розроблено та впроваджено у навчальний процес курс «Органічне виробництво».  

З лютого ЖНАЕУ та ПП «Галекс-Агро»  впроваджують пілотний проект з дуальної освіти, завдяки якому 22 студенти протягом трьох місяців проходять оплачуване стажування на підприємствах у Житомирській області. Нагадаємо, що минулого року більше 700 студентів ЖНАЕУ проходили практику і стажування на базі закордонних підприємств і компаній.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання