Днями у стінах Поліського національного університету відбувся черговий випуск: дипломи  випускників отримали майже 1000 «Бакалаврів» та «Магістрів» денної й заочної форм навчання.

Під час церемонії випуску дипломи про вищу освіту вручали ректор університету Олег Скидан та проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук.

«Для кожного з вас випуск – це важливий етап життя, початок професійного шляху. Переконаний, що наш університет дав кожному максимум можливостей для самореалізації, знання та навики, які зроблять цей шлях успішним! Бажаю примножити накопичений за ці роки потенціал та досягти професійних успіхів. Ми пишаємося вами», - звернувся до випускників Олег Скидан.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК