Символічні ключ від знань, залікову книжку та студентський квиток вручили під час святкового концерту у літньому театрі «Ракушка» 3 вересня студентам першого курсу Житомирського національного агроекологічного університету.

 

Традиційно керівництво  та професорсько-викладацький колектив ЖНАЕУ спільно із молоддю пройшлися до місця проведення заходу урочистою ходою у супроводі духового оркестру та ансамблю барабанщиць, тримаючи у руках символіку закладу вищої освіти та жовто-блакитні кульки.

 Урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників ЖНАЕУ відвідали: міський голова Житомира Сергій Сухомлин, народні депутати України Борислав Розенблат та Павло Дзюблик, випускник технологічного університету, колишній голова Житомирської ОДА Юрій Забела, які всіляко підтримують навчальний заклад.  

 З вітальним словом до почесних гостей свята – першокурсників, звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.  

Після привітань гостей і вручення нагород, вшанування пам’яті загиблих воїнів  та  клятви першокурсників, святковий захід продовжився  концертом за участю солістів обласної філармонії ім.С.Ріхтера, академічного ансамблю танцю «Сонечко» і талановитих студентів ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання