Житомирський національний агроекологічний університет 1 вересня 2017 року запрошує на урочистий захід «День знань: ТИ - ПЕРШИЙ» з нагоди початку нового навчального року.

Першокурсників разом з батьками, студентів старших курсів, викладачів, друзів, партнерів та колег ЖНАЕУ чекають у парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна, де о 10.00 на сцені літнього театру «Ракушка» розпочнеться святкове дійство.

Присутніх вітатиме ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан та представники влади міста й області. У рамках заходу відбудеться концерт за участю творчих колективів ЖНАЕУ.

Нагадаємо, що у червні Житомирський національний агроекологічний університет масштабно відзначав своє 95-річчя. Вітали навчальний заклад з ювілеєм особисто Міністр освіти і науки України, народні депутати, міський голова Житомира, голова обласної ради, заступник голови облдержадміністрації, почесні гості, керівники підприємств. Вперше було вручено відзнаки – медаль «Гордість ЖНАЕУ».

Під час вступної кампанії–2017 Житомирський агроуніверситет став лідером серед ВНЗ Житомира за кількості поданих заяв від абітурієнтів.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни