У Житомирському національному агроекологічному університеті 8 жовтня традиційно відзначали День юриста.

З цієї нагоди на святковому концерті зібралися студенти спеціальності «Право», почесні гості, випускники, а також керівництво  факультету екології і права, викладачі кафедри правознавства.

Зі сцені лунали вітання від ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана,  проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмили Романчук, начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександра Грабара, декана факультету екології і права Євгена Данкевича, завідувача кафедри правознавства Руслани Ляшенко, інших.

Кращих викладачів та студентів факультету  у рамках заходу відзначили подяками.

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан зауважив, що на кафедрі правознавства працює кваліфікований, згуртований та дружний колектив викладачів, які вміло поєднують теоретичні та практичні методи навчання, успішно проводять навчальну, виховну та культурно-масову роботу.  Студенти спеціальності «Право» відвідують судові засідання, тематичні лекції та екскурсії. З року в рік під час вступної кампанії саме ця спеціальність залишається однією з найпопулярніших серед абітурієнтів, а випускники працюють у різних установах та компаніях.

 «Відстояти законні інтереси, відновити справедливість – це робота тих, хто представляє професію юриста, є уособленням законності і справедливості.  На шляху до впровадження в життя загальнолюдських цінностей саме професіоналізм, принциповість, чесність та відповідальність правників відіграють ключову роль. Тож будьте завжди гідними свого високого покликання! Упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо піднести принцип верховенства права, юридичну професію на новий, вищий рівень розвитку. Міцного здоров’я вам, щастя, миру, добра, достатку та успіхів», – звернувся Олександр Грабар.

Своїми виступами присутніх розважали творчі колективи і студенти університету, а ведучі розповіли про історію створення кафедри правознавства, її нинішній склад та діяльність.

«8 жовтня визнаний  в Україні «Днем юриста». Це свято, яке об’єднує юристів та правознавців різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців. Це професійне свято людей, все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», – відзначають організатори святкових заходів у Житомирському національному агроекологічному університеті. – Професія юриста дуже важлива, вона утверджує принцип верховенства права, удосконалює українське законодавство, посилює правові гарантії різних верств населення, підвищує правову культуру нації». 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання