У Житомирському національному агроекологічному університеті 8 жовтня традиційно відзначали День юриста.

З цієї нагоди на святковому концерті зібралися студенти спеціальності «Право», а також керівництво  факультету екології і права, викладачі кафедри правознавства.

Зі сцені лунали вітання від ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександра Гербеди, начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександра Грабара.  Кращих викладачів та студентів факультету почесні гості відзначили грамотами, дякуючи за довготривалу співпрацю з ЖНАЕУ.

У рамках концерту відбулося нагородження викладачів у різних номінаціях, а також виступи талановитої молоді.