Вже традиційно у Житомирському національному агроекологічному університеті студенти і викладачі 14 лютого поринули в романтичну атмосферу свята усіх закоханих.

Зокрема, у холі факультету лісового господарства і технологічного факультету 14 лютого усіх зустрічали з кульками, «валентинками», солодощами, привітаннями і побажаннями великого та взаємного кохання.

Студенти вітали одне одного, а також  науково-педагогічний склад, співробітників кафедр   з Днем Святого Валентина.   Крім  тематичних віршів,   приготували романтичні передбачення та солодкі подарунки.

На технологічного факультету ЖНАЕУ  цього дня оселився передвісник кохання Купідон   зі своєю чарівною скринькою для валентинок зі словами кохання та дружніми привітаннями. Кожен охочий мав змогу поділитися частинкою свого кохання. На свято завітали голова профкому студентів університету Олександр Лопатюк та голова студради Іван Дем'янчук із  подарунками.