19 червня 2019 викладачі та студенти агрономічного факультету брали  участь у «Дні органічного поля», що відбувся на базі ТОВ «Дедденс Агро» Рівненської області Гощанського району.

Організатори заходу детально ознайомили із технологіями вирощування органічної продукції сільськогосподарських культур. Для огляду були представлені посіви вівса, пшениці озимої, сої, цукрових буряків, ріпаку озимого, кукурудзи, квасолі, а також насадження ягідних, зокрема суниці і малини. Крім того, було продемонстровано сільськогосподарську техніку, що використовується при вирощуванні органічної продукції.

Викладачі університету пишаються тим, що у ТОВ «Дедденс Агро» працюють випускники та студенти агрономічного факультету ЖНАЕУ: Леонід Ільчишин (заступник директора), Дмитро Брицов (агроном), В’ячеслав Кузьмінський (агроном). Вони вирощують та реалізовують органічну продукцію в Україні та за її межами.

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету