У Житомирському національному агроекологічному університеті 7 червня  відбулися урочистості  до Дня народження технологічного факультету.

З  нагоди 43-річчя факультету влаштували концерт, у рамках якого  іменинника вітали ректор ЖНАЕУ, представники деканату, профком студентів Олександр Лопатюк і випускники.

«День народження факультету – чудова можливість підсумувати досягнуті успіхи, поглянути з оптимізмом в майбутнє і, зрештою, влаштувати справжнє свято для всіх», – відзначають організатори заходу. Факультет прикрасили кульками і стрічками, увесь день лунала музика, а також відвідувачі могли переглянути відео про  діяльність технологічного  факультету.

Олег Скидан під час вітального виступу також нагородив подяками активних і талановитих студентів за здобутки в освітній, науковій, спортивній та культурній діяльності.

З вітаннями до присутніх звернулися випускники попередніх років, а нинішні студенти демонстрували свої співочі та поетичні таланти.

Довідка: Факультет вперше було відкрито у 1950 р. як зоотехнічний. Проте у 1952 р. його було закрито та вдруге відкрито у 1976 р. На технологічний факультет був перейменований у 2004 році. Першим деканом факультету з 1976 до 1979 року був доцент В.С.Омельченко. Він очолював його також з 1985 по 1994 рік. Керівництво факультетом у різні періоди здійснювали професор І.П. Мельохін (1979–1982 рр.), доцент Є.Ї. Задерій (1982–1985 рр.), заслужений працівник сільського господарства України, доцент В.Ф. Андрійчук (1994−2012 рр.), доцент М.М.Кривий (2012–2017 рр). З 2017 року факультет очолює кандидат сільськогосподарських наук, доцент, заслужений працівник сільського господарства України В.Ф.Андрійчук.