У Житомирському національному агроекологічному університеті 21 листопада відзначали День народження агрономічного факультету, який є ровесником ВНЗ.

 

Зокрема, впродовж майже півстоліття він залишався єдиним в Житомирському сільськогосподарському інституті. На вимогу часу у складі агрономічного факультету проходили структурні зміни. У 1945 році функціонувало 10 кафедр, у 1946–1950, 1953–1955 роках – 15, у 1951–1952 рр. – 17 кафедр. У червні 1993  року агрономічний факультет перетворено на агроекологічний. У 1999 році факультету було повернено попередню назву – агрономічний. Факультет у різні роки очолювали М. С. Шевченко, А. І. Міліневський, С.І. Слухай, О. Л. Барановський, І. П. Клименко, О. С. Зінченко, Я. М. Боднарук, П. В. Литвак, Л. К. Томашевський, С. Ф. Гриб, М. Ф. Рибак, П. І. Трофименко. З липня 2014 року і донині деканом факультету працює Олександр Саюк.

У рамках святкування в ЖНАЕУ провели концерт за участю талановитих студентів агрономічного факультету та представників інших структурних підрозділів університету.

З вітальним виступом до присутніх звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

«Лише кілька місяців тому ми масштабно святкували 95-річчя нашого університету, на яке завітали почесні гості з Міністерства, ВРУ, облради, ОДА, міськради, керівники підприємств, установ, інші. Вже у цьому навчальному році встигли відзначити 20-річчя факультету екології і права, 30-річчя факультету ветеринарної медицини. Сьогодні ми зібралися з не менш важливої нагоди – свій День народження святкує один із найстаріших факультетів агроуніверситету, – зауважив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Якраз напередодні свята, отримали дві приємні звістки, якими я охоче ділюся з вами: завідувачу кафедри рослинництва Вірі Мойсієнко наказом Президента присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України», а доцент кафедри ґрунтознавства і землеробства Наталія Цуман стала переможницею конкурсу «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад» у номінації «Найкраща жіноча ініціатива» у категорії «Наукова діяльність». Це, як на мене, найкращі подарунки і чергове підтвердження того, що факультет живе, процвітає, розвивається, його викладачі, студенти та випускники досягають значних результатів у різних сферах, їх здобутки високо цінуються. Бажаю вам не зменшувати темпи, ви вже зробили вагомий внесок у розвиток нашого навчального закладу, але попереду ще більше перспектив та можливостей, вміло скористайтеся цим, а ми, зі свого боку, обіцяємо підтримку всіляких ініціатив та проектів».

Декан агрономічного факультету Олександр Саюк привітав студентів та колектив, відзначаючи значну роль агронома-хлібороба у добробуті і благополуччі держави.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання