Багато міст пристосували свій день народження до літнього сезону, а наш Житомир – один з небагатьох, хто святкує його восени.

Другі вихідні вересня кожен рік приносять житомирянам гори позитиву і святкового настрою. Всі жителі одного з найстаріших міст Київської Русі виходять на вулиці та площі, щоб відсвяткувати день народження міста, у якому живуть та «крутяться».

У давнину місто було центром поселення житичів, що входили в племінний союз древлян. Ще з часів середньовіччя Житомир був адміністративним центром регіону, а у 1918 р. тут кілька тижнів працював уряд Української Народної Республіки.

Цього року Житомиру виповнилося 1131 рік. До урочистої події в місті готуються завчасно за всіма правилами. Щорічно святкові забави набирають обертів. Зокрема у 2015 році стартував проект «Житомир – живи красиво!» під час якого пройшла церемонія нагородження кращих спортсменів та студентів, що прославляють наше місто на теренах України та всього світу.

Приємно, що серед стипендіатів міського голови є студенти Житомирського національного агроекологічного університету. Це розумні, чарівні, активні, ініціативні Юлія Левківська (магістранта, агрономічний факультет), Марія Рєвінцова (агрономічний факультет), Світлана Стельмах (факультет лісового господарства).

Так тримати, дівчата!

відділ виховної роботи
(О. М. Вознюк)

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання