Традиційне свято «День факультету ветеринарної медицини» зібрало у стінах Житомирського національного агроекологічного університету нинішніх студентів та викладачів, а також випускників   1993, 1998, 2003, 2008 та 2013 років.

Такий захід на факультеті ветеринарної медицини ЖНАЕУ  проводиться щорічно в другу п’ятницю червня з метою збереження традицій, обміну професійним досвідом, підтримки дружніх і ділових стосунків між поколіннями.

Зустрічі випускників факультету   проходять  за підтримки керівництва навчального закладу, ради випускників факультету ветеринарної медицини і всього науково-педагогічного колективу й студентства.

У рамках урочистого зібрання з вітальним словом виступили представники ЖНАЕУ, випускники ділилися своїми спогадами,  а студенти підготували для присутніх фотодобірку про історію розвитку факультету і його сьогодення, концерт з піснями, віршами та гумористичними постановками.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання